• Turan Mahallesi 2208. Sokak Åevkat Hanım Apt. No:7/A (Mimarlar Odası Karşısı) ISPARTA
  • [email protected]

Hakkımızda

Kuruluşundan bu yana geçen süre içerisinde olduğu bilgi birikimini müşterilerine aktarması ve başarı ile uygulamaya geçirmesi ile kendisine bulunduğu sektörde sağlam bir yer edinmiştir. Firmamız reklam ve tanıtım sektöründeki gelişmeleri yakından takip eden uzman bir kadroya sahiptir.

Kadromuzdaki kişilerin deneyimleri ve yaratıcılıkları ile sektöründe bulunan ürün ve hizmetlerimiz hızla kendi çizgisini belirlemiştir. İlkemiz; sizlere, kaliteli, zamanında, eksiksiz ve çözüm odaklı çalışarak reklam maliyetlerini azaltan, ihtiyaca yönelik doğru ürünlerle görsel iletişim verimliliklerinizi arttırmaktır. İlkemize bağlı kalarak prensip olarak belirlediğimiz sloganımız "Önce kalite ve estetik" olmuştur.

Firmamız kalite standartlarını arttırmak için teknolojiyi yakından takip etmiş ve kalitesini yükselterek imalat süresinde minimum seviyeye indirmeyi başarmıştır.

İDEAL AJANS, daha iyi ve sorunsuz hizmet verebilmek amacıyla Kalite Güven ve Müşteri Memnuniyetini ana prensip benimseyerek; seçmiş olduğunuz ürüne en uygun görsellik ve işlevlikte çözüm hazırlayıp sizlere sunmaktır.